www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Д-Е-Г-Р-А-Д-Ц-И-Я


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Д-Е-Г-Р-А-Д-Ц-И-Я
Atanas
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 480
Дата на регистрация: 6-July 06



Разлагащото действие на алкохола.Русия.
да не се заблуждаваме, същото е тука !!!
Видеото съдържа нелицеприятни кадри
-------------> http://video.mail.ru/mail/kmu.sst.max/297/...?from_catalog=1 <-------
PMEmail Poster
Top
Sudden
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 804
Дата на регистрация: 8-February 07



QUOTE (Atanas @ Apr 6 2007, 11:18 PM)
Разлагащото действие на алкохола.Русия.
да не се заблуждаваме, същото е тука !!!
Видеото съдържа нелицеприятни кадри
-------------> http://video.mail.ru/mail/kmu.sst.max/297/...?from_catalog=1 <-------

Много снимки не са от Русия, но в парка тази картина е правилна :( Аз пия само бира...


--------------------
?? ??? ?? ??????? ????????. ?? ??? ????? ? ????? ?????????. ?? ?? ????????.
PM
Top
po3ok
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 96
Дата на регистрация: 1-September 05



Това не са снимки "от Русия", а от целия нет.
Но.
Аз живях 5 г. в Москва и успях да се впиша в тамошния живот. Не че там картината е друга, но това видео е подвеждащо. Наистина руснаците сериозно наблягат на водката, но проблемът е в друго: зверско количество злокачествен алкохол!!! Хората там се тровят от т. нар. паленая водка (съдържаща метанол) или направо пият "фуфырики" - битова химия, предвидливо разпределена в големи бутилки. За какво се продава средство за миене на стъкла в 5литрова бутилка?? Ето това е най-голямото престъпление на путин - ако го беше грижа за народа щеше да пресече откровенното тровене на руснаците. Или си няма, дето се вика, ресурс? Айде стига!
PM
Top
Luizka
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 897
Дата на регистрация: 26-March 07



ми да се научат да не пият толкова
виждат ,че ги тровят ама пак купуват
Русия е голяма -137 милиона
нищо им няма дна руснаците стига да има малко мярка
PMEmail Poster
Top
Sudden
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 804
Дата на регистрация: 8-February 07



QUOTE (po3ok @ Apr 7 2007, 03:14 AM)
Това не са снимки "от Русия", а от целия нет.
Но.
Аз живях 5 г. в Москва и успях да се впиша в тамошния живот. Не че там картината е друга, но това видео е подвеждащо. Наистина руснаците сериозно наблягат на водката, но проблемът е в друго: зверско количество злокачествен алкохол!!! Хората там се тровят от т. нар. паленая водка (съдържаща метанол) или направо пият "фуфырики" - битова химия, предвидливо разпределена в големи бутилки. За какво се продава средство за миене на стъкла в 5литрова бутилка?? Ето това е най-голямото престъпление на путин - ако го беше грижа за народа щеше да пресече откровенното тровене на руснаците. Или си няма, дето се вика, ресурс? Айде стига!

"Фунфурик"... smil4334ad4cc8e95.gif


--------------------
?? ??? ?? ??????? ????????. ?? ??? ????? ? ????? ?????????. ?? ?? ????????.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не е трагедия, че някой някога някъде се бил напил. Трагедия е, че ни управляват деграданти. Ето какво предизвикателно писмо напсисах до така наречената комисия по корупция в МВР, а вие си правете сметка защо не ми отговарят: http://nocorr.mvr.bg/

" Това писмо току-що пуснах до така наречения генерал Дришков или Драшков, не помня как точно му беше името на шибаняка. А моите сигнали до вас ще ги пусна в Интернет, за да знаят всички с какви изроди си имаме работа: "Пуснах го: http://clubs.bol.bg/index.php?t=msg&goto=3...7dcc2#msg_38803

Да ти еба майката шибана! А всичко това можеше да се размине, ако беше спрял терора срещу мен и семейството ми, шибаняко! Терористи, наркотрафиканти, алкохолици и хипохондрици, такива сте се събрали там, в ебаната ви служба. Затова ще ви гоня с оръжие в ръка и вие не можете даже да реагирате, защото сте ебани отвсякъде. Ебати шибаняка си, Дришков, надрискано копеле!
Елтимир"

Единствено ми искане, копелетци такива, е да бъде спрян терора срещу мен. Ясно ли ви е, бе шибаняци такива? Вашите полицейчета като ме видят и ме заобикалят. Ебати министерството на шадраваните сте. Да ви еба майката!
Не се крия, не съм анонимен. Казвам се Ангел Грънчаров, Ботевград, Ж. К. "В. Левски", бл. 43, вх. А, ап. 14. Същият апартамент, който бе запален от служители на НСС, да ви еба майката гадна, терористи такива! Няма да се откажа и пред цял свят ще разказвам какви изроди сте. Единственият ви шанс е да спрете терора срещу мен. Иначе ще ви еба пичицата майчина, копелдаци!"
Е, това, че някой отчаян от живота човечец си позволи да се напие ли е трагедията? Или трагедията е в тези, които го докарват до отчаяние? Помнете, че въпросът днес е или ДС или България. Двете заедно не могат да съществуват. Примирите ли се с ДС, забравете за България и за български народ.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020